Vážení spoluobčané,
naše obec začala v současné době zpracovávat program rozvoje, ve kterém chceme vyjasnit priority rozvoje obce a rozvrhnout jednotlivé rozvojové činnosti na nejbližší roky. Program rozvoje nám umožní lépe využít našich finančních prostředků, je i důležitým podkladem při získávání různých dotací na uskutečnění vybraných rozvojových záměrů. Považujeme za velmi důležité zjistit vaše názory na to, jaká by měla naše obec být a co pro to všichni můžeme udělat.
Dovolujeme si Vás pozvat na veřejné setkání zaměřené na tvorbu tohoto strategického dokumentu obce. Setkání proběhne v budově Základní školy v pátek dne 23. 2. 2018 od 17 hodin. Těšíme se na Vaši účast.

Zemědělský podnik JUHAS DP  s.r.o. oznamuje, že v Hrušovanech nad Jevišovkou v areálu starého cukrovaru zahájil prodej osiv zeleniny, květin a bylinek pro rok 2018. Dále aktuálně nabízí: Velký výběr hobby balení substrátů, hnojiv a postřiků, krmiva pro domácí zvířata, brambory krmné kilo za 2,- Kč, sazečku žloutou, travní osivo, různé sadbové brambory za 13,- Kč, oleje lisované za studena z Jižní Moravy, loupané vlašské ořechy , brambory konzumní, cibuli kuchyňskou, mrkev, petržel, celer, zelí, papriku, žampiony a další zeleninu za výhodné ceny. Otevírací doba  od PO - PA   8.00 - 16.00 hod., a    SO  od 8.00  - 12.00   hod.

Spolek rodičů a přátel školy Drnholec ve spolupráci se Základní školou a mateřskou školou Drnholec Vás srdečně zvou na 20. školní ples aneb „Hurá, máme republiku!“ s předtančením žákyň a žáků 8. a 9. tříd. Dále uvidíte vystoupení kroužku trampolín a tradiční půlnoční překvapení učitelů. Ples se koná v sobotu 17. 2. 2018 od 20 hodin v sále kulturního domu v Drnholci. K poslechu a tanci hraje skupina Šarže 54, soutěž o ceny a občerstvení zajištěno, vstupné 100,- Kč.
Těší se na Vás pořadatelé.