Společnost HTS Novosedly přijme do pracovního poměru pracovníky různých profesí. HTS s.r.o. je významný zaměstnavatel v tomto regionu s dlouholetou tradicí. Firma, s centrálou v Itálii nabízí široké uplatnění ve výrobě, ale i v administrativě, zejména pak na technických pozicích. V současné době obsazujeme tyto pozice:  Kontrolor kvality, operátor strojů ( lisy, expandery, CNC stroje), páječky, skladník, expedient - na všech těchto pozicích se pracuje pouze ve dvousměnném provozu.
Vzdělání a praxe nejsou rozhodující, potřebné zaškolení poskytneme všem, podle potřeb. Zaměstnancům poskytujeme příspěvky na sportovní vyžití, životní pojištění, stravování přímo v závodu a spoustu dalších benefitů. Nástup možný ihned, volejte na tel.č. 720 970 656 nebo  724 533 084.

Firma Notino hledá pracovníky na hlavní pracovní poměr do skladu parfémů a kosmetiky v Rajhradě u Brna. Doprava do Rajhradu je zajištěna zdarma firemním autobusem z obcí Židlochovice, Pohořelice a Unkovice. Firma dále nabízí výdělek 20 – 30 tisíc korun dle výkonu a v prosinci také speciální bonus až 8000 Kč.  Předchozí praxe na pozici není nutná, ale vyžaduje se manuální zručnost, zodpovědnost a ochota ke směnnému provozu. Zájemci se mohou hlásit emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle: 530 514 098.