Městys Drnholec
Morový sloup
Kostel nejsvětější trojice
Renesanční fara
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Městys Drnholec
  • Morový sloup
  • Kostel nejsvětější trojice
  • Renesanční fara


Vážení a milí spoluobčané,

 

snažíme se být k vám blíž a poskytovat vám důležité informace z naší obce.

Proto jsme se vydali cestou digitalizace a modernizace a nainstalovali jsme na zeď obecního úřadu elektronickou úřední desku. Naším cílem je vám co nejjednodušším způsobem zpřístupnit aktuální informace a dokumenty týkající se činnosti úřadu.

 Toto elektronické zařízení vám poskytne k nahlédnutí všechny důležité dokumenty a je přístupné 24 hodin, 7 dní v týdnu. Elektronická úřední deska je čitelná v každém počasí a přístupná i pro seniory a lidi se zrakovým i tělesným znevýhodněním. Občané, kteří nemají přístup na webové stránky, si nyní mohou vše přečíst na EÚD – tedy co se úřadu městyse týče.  

Digitalizací úřadu šetříme čas a náklady, které dokážeme následně využít v dalších službách pro občany. Minulý týden byly radou městyse schváleny smlouvy se společností Galileo Corporation s.r.o. a začínáme pracovat na nových webových stránkách obce, které přinesou další mnohá zlepšení pro komunikaci s vámi. Poté si budete moci prohlédnout na EÚD i fotky z akcí apod. Věříme, že i tímto atraktivním způsobem vám zjednodušíme přístup k informacím. Pokud máte rodiče, či přátele, kteří nemají přístup na internet prosím, aby jste je informovali o možnostech EÚD. Najdou na ní vše, co je na webových stránkách obce. Obrazovka se aktivuje dotekem v kterékoli části. Chodník byl upraven tak, aby se k ní dostali i vozíčkáři. Věříme, že bude všem dlouho sloužit.

 

 

KULTURA

Stáhněte si plán kulturních akcí v Drnholci.

více >>

OBČASNÍK

Ještě nemáte poslední číslo zpravodaje?

více >>

ODPADY

Nemáte termíny svozu odpadu?

více >>

UBYTOVÁNÍ

Hledáte ubytování v Drnholci?

více >>

VINAŘSTVÍ

Ochutnejte sklenku vína z Drnholce.

více >>

VOLNÝ ČAS

Nevíte co s volným časem, poradíme vám.

více >>

ÚŘAD MĚSTYSE

ARCHIV

FOTOARCHIV

KALENDÁŘ

KNIHOVNA

Kontakt

Městys Drnholec
Kostelní 368, 691 83 Drnholec
Email: podatelna@obecdrnholec.cz
Telefon: +420 519 519 210
IČ: 00283142
DIČ: CZ00283142
č. účtu: 3225651/0100
Datová schránka: gw9bek2